Fincentrum.com

Co řešíme pro naše klienty?

Financování bydlení

Nová hypotéka, refinancování aktuální hypotéky, stavební spoření a úvěry z něj či různé kombinace - tyto nástroje použijeme, abyste se co nejvýhodněji a nejrychleji dočkali svého nového bydlení.

Ochrana majetku a příjmu

Základem každého finančního návrhu by měla být ochrana toho, co již máte. Ať už jde o Vaše zraví, majetek či příjem, ochráníme to nejdůležitější ve Vašem životě. Co se stane, když vážně onemocníte, vyhoří Vám dům či "jen" nabouráte auto...?

Budoucnost Vašich dětí

Kvalitní vzdělání, první bydlení či zahraniční jazykový kurz Vaše děti jisě ocení. Ale kde na to vzít? Pomůžeme Vám i Vašim dětem úspěšně vykročit do života!

 

Finanční optimalizace a plánování

 Cílem práce finančního poradce Fincentra je celková optimalizace financí klienta. K tomu poradcům pomáhá špičkový optimalizační software FinMAX® a další nástroje.

 

 

Zajištění na stáří

Může se nám stát, že se důchodu nedožijeme. Avšak mnohem pravděpodobnější je, že se jej dožijeme. Pro každého občana ČR znamená důchod významný pokles příjmů. Poradíme Vám, jak efektivně plánovat finanční zabezpečení Vašeho "podzimu" života.

Investice

Nabídneme Vám široké portfolio investičních produktů a sami se rozhodnete, jak nejlépe investovat Vaše prostředky. V portfoliu Fincentra najdete konzervativní i velmi pokročilé investiční nástroje, které jsou vhodné pro každý typ investora.

 

Jak pracujeme?

Analýza
Finanční poradce se seznámí s Vašimi životními plány a zhodnotí stávající produkty a jejich vhodnost.
Řešení
Na základě detailního prozkoumání Vaší finanční situace si zvolíte vhodné řešení pomocí kombinace pečlivě vybraných finančních produktů.
Realizace
Budete-li s navrženým řešením souhlasit, poradce zajistí veškerou potřebnou dokumentaci.
Následná péče
Realizací práce finančního poradce nekončí. Navržené řešení se pravidelně aktualizuje v návaznosti na změny ve Vašem osobním životě a dle měnících se podmínek na finančním trhu.

 

DLOUHODOBÁ SPOKOJENOST KLIENTA JE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ!